Produktový
design

ImageImageImageImageImage
Produktový design

S láskou k papíru

Nová značka prémiových, ručně vyráběných deníků. Od sítotisku přes skládání papíru a šití až po vytvoření obalu a prodejního stojanu. Značka vznikla ve spolupráci s Christianem Jánským. Více info o sešitech a o možnosti navrhnutí a vyrobení sešitů přímo pro Vás na notebuuk.cz. Foto Christian Jánský.

ImageImageImage
ImageImage
Produktový design

Z letokruhů květináč

Květináč na sukulenty, inspirovaný letokruhy. Spodní skleněná část dodává kořenům potřebné světlo a zároveň ukazuje kořínky. Vnitřní opálenost dřevěné stěny slouží jako přírodní impregnace a zároveň rostlině dodává potřebné živiny. Květináče byly prezentovány v instalaci PopUpShow v rámci Ventura Lambrate v Milánu. Více info na popupshow.cz. Foto Filip Beránek.

Image
Produktový design

Interiér prodejny

Projekt vznikl za spolupráce s Filipem Močičkou. Návrh prodejny od výběru podlahy přes autorský design prodejních stojanů až po výběr světel a výmalby. Jedná se o prodejnu společnosti V.podlahy ve Vsetíně.

ImageImageImage
Image
Produktový design

Kterou dneska?

Parazitní prodejní stojan na porcované kávy Nescafé. Grafický tabulový styl navazuje na již používané materiály společnosti, a souvisí s cílovou skupinou — studenty a pracujícími, kteří si v pauze odskočí koupit svačinku a cvrnkne je do nosu nabídka ochutnat novou příchuť jejich známé kávy.

ImageImage